Od poniedziałku darmowa kawa w McDonald’s

darmowa kawa McDonald's
Darmowa kawa w McDonald's | fot. Dominik Wąsik

Darmowa kawa z rana powraca do McDonald’s! Wszyscy goście odwiedzający lokale McDonald’s w godzinach porannych zostaną poczęstowani bezpłatną kawą.

Kolejna edycja akcji McDonald’s „Kawa za darmo” wystartuje 1 października. Przez dwa tygodnie w lokalach sieci McDonald’s będzie można otrzymać zupełnie za darmo, bez konieczności dokonania jakiegokolwiek innego zakupu, świeżo mieloną, aromatyczną kawę w trzech wariantach do wyboru.

Darmowa kawa w McDonald’s

Do wyboru mała kawa biała, mała kawa czarna i małe cappuccino – serwowane na miejscu oraz w opakowaniach na wynos. Promocja „Poranna kawa” zdarza się w McDonalds już kolejny raz. Jak to działa? Wystarczy przyjść do restauracji i poprosić o darmową kawę. Dostaniemy ja od ręki. Nie musimy nic kupować.

Kawa za darmo w McDonald’s

Akcja Poranna kawa w McDonald’s będzie trwała każdego dnia do godz. 10.30, a w weekendy do godz. 11 i zakończy się planowo 14 października. Darmową kawę można dostać w lokalach McDonald’s w całej Polsce.

Rodzaje kawy w McDonalds

MAŁA KAWA CZARNA
100% świeżo mielonej kawy Arabika w klasycznej czarnej odsłonie. Pełnia smaku i aromatu.

MAŁA KAWA BIAŁA
Aromatyczna, 100% świeżo mielona Arabika w towarzystwie mleka. Moc kawy ukryta w aksamitnym smaku.

MAŁE CAPPUCCINO
Aromatyczne połączenie świeżo mielonej kawy McDonald’s i spienionego mleka. Propozycja doskonale wykończona delikatną, mleczną pianą.

Restauracje McDonald’s w Lublinie, gdzie możemy napić się darmowej kawy:

* Aleje Spółdzielczości Pracy 34

* ul. Chemiczna/róg Witosa/

* ul. Krakowskie Przedmieście 52

* ul. Puławska 40

* Aleje Tysiaclecia i Aleja Unii Lubelskiej/Tarasy Zamkowe

* ul. Lipowa 13 / Lublin Plaza

Oferta darmowa kawa w McDonalds ważna jest od 1 do 14 października.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.