Od dwóch dni trwają poszukiwania zaginionej 73-latki z Lublina

Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Lublina
Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Lublina | fot. Grupa Poszukiwawczo Ratownicza Legii Akademickiej

W środę wieczorem 73-latka wyszła z miejsca zamieszkania i udała się w bliżej nieustalonym kierunku. Kobieta jest osobą schorowaną, cierpiącą na demencję starczą.

Trwają poszukiwania Haliny S.

Aktualizacja: Tragiczny finał poszukiwań. Ciało kobiety znalezione w korycie rzeki Bystrzyca

Zaginiona 73-latka w środę 19 stycznia około godziny 18:30 wyszła z miejsca zamieszkania i udała się w bliżej nieustalonym kierunku. Halina S. jest osobą schorowaną, cierpiącą na demencję starczą.

W czwartek sześcioro ratowników z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Legii Akademickiej razem z policjantami i strażakami brało udział w akcji poszukiwawczej zaginionej 73-latki w Lublinie.

Sprawdzane było m.in. koryto rzeki Bystrzycy. Niestety pomimo licznych sił i środków, nie udało się odnaleźć zaginionej.

Osoby, które widziały zaginioną lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 7. w Lublinie telefon 47 811 49 20, adres: Lublin ulicy Wyżynna 18 lub na numer alarmowym 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.