Od czwartku 12 marca kina w całej Polsce zamknięte do odwołania! Cinema City, Multikino, Helios

kino
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Rząd w związku z epidemią koronawirusa w Polsce postanowił zamknąć na dwa tygodnie szkoły i uczelnie. Jednocześnie premier poinformował, że zamknięte zostaną też muzea i placówki kultury, a także kina.

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 do 25 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin, bibliotek oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego.

Oznacza to zawieszenie organizacji wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności, w tym koncertów, spektakli, wernisaży oraz wydarzeń specjalnych odbywających się w zamkniętych pomieszczeniach, zamkniecie muzeów dla zwiedzających, zawieszenie zajęć w placówkach szkolnictwa artystycznego wszystkich stopni oraz seansów w kinach.

Cinema City

„Zgodnie z decyzją Rządu RP o tymczasowym zawieszeniu działalności instytucji kultury, kina sieci Cinema City będą nieczynne od czwartku 12 marca 2020 r. do odwołania. Zwrotu zakupionych biletów można dokonać za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta pod adresem: [email protected]. Liczymy na Waszą wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji i zachęcamy do śledzenia dalszych komunikatów na naszej stronie” – czytamy na stronie Cinema City.

Multikino

„Zgodnie z decyzją Rządu RP o czasowym zawieszeniu działalności instytucji kultury, wszystkie kina sieci Multikino będą nieczynne od czwartku 12 marca. Zakupione bilety można zwrócić przez naszą stronę. Liczymy na Waszą wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji” – czytamy na stronie Multikina.

Kino Helios

„Zgodnie z decyzją Rządu RP o czasowym zawieszeniu działalności instytucji kultury, kina sieci Helios będą nieczynne od czwartku, 12 marca. Zwrotów biletów można dokonywać w kasach naszych kin w dniu dzisiejszym, a o możliwości dokonywania zwrotów w kolejnych dniach poinformujemy już wkrótce. Okoliczności są szczególne i mamy nadzieję, że przyjmiecie je ze zrozumieniem” – czytamy na stronie Kina Helios.

Wszystkie materiały dotyczące KORONAWIRUSA.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.