Obywatel Ukrainy jechał z prędkością blisko 200 km/h przy ograniczeniu do 90 km/h

Obywatel Ukrainy jechał z prędkością blisko 200 km/h przy ograniczeniu do 90 km/h
26-letni obywatel Ukrainy jechał fordem mustangiem 198 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje 90 km/h. Jego zachowanie na drodze zarejestrowali wideorejestratorem policjanci. Za to wykroczenie został nałożony na niego wysoki mandat.

Do zdarzenia doszło na początku długiego weekendu w Boże Ciało. Około godziny 8 rano podczas patrolu nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w wideorejestrator policjanci zauważyli jadący z nadmierna prędkością samochód. Po sprawdzeniu prędkości okazało się że obywatel Ukrainy jadący mustangiem coraz bardziej przyśpiesza.

Kierowca w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h jechał, aż 198 km/h. W związku z tym został zatrzymany do kontroli drogowej. Policjanci poinformowali 26-letniego kierującego o popełnionym wykroczeniu. Ponieważ był to obywatel Ukarainy został na kierującego nałożony mandat karny gotówkowy.

materiały: Lubelska Policja

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.