Obrzucił budynek banku cegłami. Tłumaczył, że „coś w niego wstąpiło”

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który pod koniec maja obrzucił cegłówkami bankomat i budynek banku w Niemcach. Straty zostały oszacowane na kwotę 3 tys. zł.

Do zdarzenia doszło pod koniec maja. Policjanci z komisariatu w Niemcach zostali powiadomieni o uszkodzeniu bankomatu, drzwi wejściowych do banku oraz elewacji. Zabezpieczone na miejscu ślady wskazywały na to, iż sprawca dokonał tego czynu rzucając cegłami w budynek. Wstępne straty oszacowano na 3 tys. zł. złotych.

Sprawą zajęli się kryminalni z komisariatu w Niemcach. Funkcjonariusze szybko wytypowali sprawcę. Okazało się, że to 37-letni mieszkaniec gminy Garbów. Mężczyzna wczoraj został zatrzymany i usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Wyjaśnił, że nie wie dlaczego dokonał uszkodzenia. Tłumaczył, że coś w niego wstąpiło, po tym jak został poczęstowany papierosem na przystanku.

Za niszczenie mienia grozi kara do 5 lat więzienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.