W związku z procesjami Bożego Ciała wprowadzono na czwartek 30 maja zmiany w komunikacji miejskiej w Lublinie. Autobusy i trolejbusy będą kierowane na objazdy.
Objazdy komunikacji miejskiej w Boże Ciało w Lublinie
W związku z przejściem procesji Bożego Ciała i związanym z tym zamknięciem dla ruchu kołowego ulic: Królewskiej, Wyszyńskiego, Bernardyńskiej oraz pl. Wolności w czwartek 30 maja w godz. 11:00–13:00 komunikacja miejska zostaje skierowana na objazdy. Szczegóły poniżej.
Zobacz także: Boże Ciało w Lublinie. Jakimi trasami i o której godzinie przejdą procesje? Sprawdź utrudnienia
Linie 1, 6
- w obu kierunkach przejazdu: … – Lwowska – al. Unii Lubelskiej – Lubelskiego Lipca 80- …
Linia 3
- w kierunku Dąbrowicy: … – Fabryczna – Al. Zygmuntowskie – al. Piłsudskiego – Lipowa – Al. Racławickie- …
- w kierunku Głuska: … – Al. Racławickie – Lipowa – al. Piłsudskiego – Al. Zygmuntowskie – Lubelskiego Lipca 80 – …
Linia 4
- w obu kierunkach przejazdu: … – Krakowskie Przedmieście – 3 Maja – al. Solidarności – al. Tysiąclecia – …
Linie 5, 22
- w obu kierunkach przejazdu: … – Lubelskiego Lipca ‘80 – al. Unii Lubelskiej – al. Tysiąclecia [5]/Lwowska [22] – …
Linie 7, 13, 55
- w obu kierunkach przejazdu: … – Fabryczna [7, 55]/Lubelskiego Lipca 80[13] – Al. Zygmuntowskie – al. Piłsudskiego – Lipowa – Al. Racławickie- …
Linia 17
- w kierunku Abramowicka Dominów/Głuszczyzna: … – Podzamcze – al. Unii Lubelskiej – Lubelskiego Lipca 80- …
- w kierunku Paderewskiego: … – Fabryczna – al. Unii Lubelskiej – Podzamcze- …
Linia 23
- w kierunku Felin Uniwersytet / Felin Spiessa: … – al. Solidarności – al. Tysiąclecia – al. Unii Lubelskiej – Fabryczna – …
Linia 39
- w obu kierunkach przejazdu: … – Narutowicza – Okopowa – Zesłańców Sybiru – Kołłątaja – 3 Maja – al. Solidarności – al. Tysiąclecia – …
Linie 156, 160
- w kierunku Choiny: … – Fabryczna – al. Unii Lubelskiej – al. Tysiąclecia – Lubartowska – …
- w kierunkach Felin [156] oraz os. Poręba [160]: … – Lubartowska – Ruska – al. Unii Lubelskiej – Fabryczna – …
Linia 159
- w obu kierunkach przejazdu: … – Fabryczna – Al. Zygmuntowskie – al. Piłsudskiego – Narutowicza – …
Linia DL
- w kierunku Dworzec Lublin: al. Tysiąclecia – Lubartowska – Ruska – Lwowska – al. Unii Lubelskiej – Lubelskiego Lipca ‘80
Dodaj swój komentarz