OBI w Wigilię 2021. Sprawdź godziny otwarcia OBI 24 grudnia

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Godziny otwarcia OBI w Wigilię 2021. Do której godziny otwarte OBI 24 grudnia? W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach markety budowlane OBI będą czynne w Wigilię, 24 grudnia.

OBI Wigilia godziny otwarcia

Markety budowlane OBI w Wigilię 24 grudnia 2021 będą otwarte znacznie krócej niż zazwyczaj. W Wigilię wszystkie sklepy mogą prowadzić handel tylko do godziny 14:00. Więc jeśli planujecie zakupy w OBI w Wigilię to radzimy się pospieszyć, bo markety OBI 24 grudnia będą czynne krócej.

W Wigilię zakupy w OBI będzie można zrobić w godzinach 6:30 – 13:00. W święta Bożego Narodzenia (25, 26 grudnia) i w Nowy Rok (1 stycznia) markety budowlane OBI będą nieczynne.

OBI w Wigilię 24 grudnia czynne do godziny 13:00.

Zobacz także: Leroy Merlin w Wigilię 2021. Sprawdź godziny otwarcia Leroy Merlin 24 grudnia

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.