O włos od zderzenia. Przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym [WIDEO]

na czerwonym
Kierowca opla przejechał na czerwonym przez skrzyżowanie | fot. czytelnik Kacper

Kierowcy opla najwyraźniej nie chciało się czekać na zielone światło. Dlatego postanowił przejechać skrzyżowanie na czerwonym świetle. Niewiele zabrakło, by skończyło się kolizją.

Z zapisu samochodowej kamery czytelnika Kacpra wynika, że do niebezpiecznego zdarzenia na skrzyżowaniu ulic Diamentowej i Romera. Na nagraniu widać samochód osobowy marki opel, który dojeżdżając do skrzyżowania, nie zamierza się zatrzymywać na czerwonym świetle.

Kierowca postanawia przejechać na czerwonym przez skrzyżowanie w ul. Romera. Kiedy był już na skrzyżowaniu, właśnie z tej ulicy zaczęły wyjeżdżać auta w kierunku ul. Krochmalnej.

Przypomnijmy, że za przejazd na czerwonym świetle grozi mandat od 300 do 500 złotych i sześć punktów karnych.

Nagranie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.