O czym marzą kulki? Spektakl taneczny dla dzieci [PREMIERA]

Spektakl dla dzieci „O czym marzą kulki”
Spektakl dla dzieci „O czym marzą kulki” | materiał organizatora

Pierwszy spektakl taneczny dla dzieci w wieku 4-7 lat i ich rodziców wyprodukowany przez Lubelski Tetr Tańca. „O czym marzą kulki” to wizualna, kolorowa podróż po świecie wyobraźni.

O czym marzą kulki? Fascynujący świat tańca i wyobraźni dla dzieci

O czym marzą kulki? Czy chcą toczyć się całymi dniami, skakać w powietrze, latać jak ptaki, pływać niczym ryby, brzęczeć jak owady? Czy może jak kosmiczny statek lecieć w przestworza bądź jak zegar na Ziemi skrupulatnie odmierzać czas? Czy my bawimy się kulkami, czy może one bawią się nami? Czy można zaprzyjaźnić się z kulkami i czy kulka może stać się jedną z nas?

Język tańca współczesnego nie tworzy opowieści, lecz wprowadza dziecko w świat kształtów i faktur, skojarzeń i uczuć. Niepozorne przedmioty za sprawą muzyki, ruchu i światła zyskają nowe znaczenia. W rękach tancerzy kolorowe kulki mogą stać się owadami, rybami, zegarem, a nawet statkiem kosmicznym!

„O czym marzą kulki” to spektakl, który stwarza dla najmłodszych widzów przestrzeń oderwania się od codzienności. Kiedy nie ma słów, a ruch staje się nośnikiem treści, dzieci mają większe pole do interpretacji tego, co widzą i odczuwają. Jest tu zabawa, kolor, lekkość i są… bańki mydlane!

Bilety dostępne w kasie Centrum Kultury oraz online.

Lubelski Teatr Tańca: O czym marzą kulki?
Sala Widowiskowa CK
PREMIERA: 4 czerwca, godz. 14:00
Pozostałe pokazy: 5.06, godz. 12:00 / 7.06, godz. 11:00 i 13:00

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.