Nowy sklep Aldi w Lublinie – otwarcie w środę, 15 grudnia. Zobacz szczegóły

Sklep Aldi przy al. Spółdzielczości Pracy 68 w Lublinie
Sklep Aldi przy al. Spółdzielczości Pracy 68 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Już jutro, tj. 15 grudnia, o 6:00 otwarcie Aldi w Lublinie przy al Spółdzielczości Pracy 68. Będzie to drugi sklep tej sieci w naszym mieście. Trzeci jest w budowie.

Aldi al. Spółdzielczości Pracy

To już drugi sklep Aldi w Lublinie. Pierwszy zlokalizowany jest przy ulicy Sendlerowej 2. Dla klientów, którzy odwiedzą sklep w dniu otwarcia została przygotowana promocja – Ale prezenty. Klienci, którzy dokonają zakupów za minimum 100 złotych, otrzymają torbę pełną przedmiotów Aldi. Promocja trwać będzie do wyczerpania zapasów, więc kierownictwo sklepu doradza zainteresowanym spieszenie się z zakupami.

Przed sklepem ponadto będzie czekał foodtruck. Pojazd stacjonował będzie od 10:00 do 17:00, a za okazaniem paragonu ze sklepu będziecie mogli odebrać darmowy poczęstunek na wynos. Poza bonusami sklep na swoją inaugurację przygotował promocje na sprzedawane produkty, przede wszystkim marki własnej Aldi.

Łączna powierzchnia nowego Aldi wynosi niemal 1500 m2. Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00, a w pozostałe niedziele od 10:00 do 17:30.

W budowie jest jeszcze trzeci sklep Aldi w Lublinie, przy skrzyżowanie ulic Nałkowskich i Romera.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.