Nowy program dla pracowników Biedronki. Mogą otrzymać nawet 500 złotych

sklep biedronka kasa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Biedronka

„Rodzinne wsparcie na plus” to nowy program pomocy dla rodzin pracowników sieci Biedronka. Pracownicy posiadający rodziny wielodzietne raz w roku mogą liczyć na specjalne, dodatkowe zasilenie karty przedpłaconej kwotą nawet do 500 złotych.

500 złotych od Biedronki dla pracowników

Nowy program „Rodzinne wsparcie na plus” Biedronka kieruje do pracowników, w których rodzinach wychowuje się min. czworo uczących się dzieci w przedziale wiekowym 0-26 lat. Raz w roku mogą oni liczyć na specjalne, dodatkowe wsparcie finansowe w postaci zasilenia karty przedpłaconej.

Kwota zasilenia jest uzależniona od wysokości dochodów i wyniesie od 380 zł do 500 zł. Taką kartą można zapłacić za zakupy w stacjonarnych sklepach Biedronka i drogeriach Hebe.

„Najpóźniej do 19 marca pracownicy sieci Biedronka posiadający duże rodziny otrzymają dodatkowe zasilenie kart przedpłaconych w wysokości nawet do 500 zł” – mówi Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. programów wsparcia w sieci Biedronka.

Nowa akcja pomocy jest niezależna od standardowych zasileń kart przedpłaconych, które mają miejsce każdego roku w okolicach czerwca i grudnia i mogą wynieść jednorazowo nawet 570 zł. Łącznie w 2020 roku Biedronka przeznaczyła na zasilenia kart przedpłaconych dla pracowników ponad 46 mln zł.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.