Nowy program dla pracowników Biedronki. Mogą otrzymać nawet 500 złotych

sklep biedronka kasa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Biedronka

„Rodzinne wsparcie na plus” to nowy program pomocy dla rodzin pracowników sieci Biedronka. Pracownicy posiadający rodziny wielodzietne raz w roku mogą liczyć na specjalne, dodatkowe zasilenie karty przedpłaconej kwotą nawet do 500 złotych.

500 złotych od Biedronki dla pracowników

Nowy program „Rodzinne wsparcie na plus” Biedronka kieruje do pracowników, w których rodzinach wychowuje się min. czworo uczących się dzieci w przedziale wiekowym 0-26 lat. Raz w roku mogą oni liczyć na specjalne, dodatkowe wsparcie finansowe w postaci zasilenia karty przedpłaconej.

Kwota zasilenia jest uzależniona od wysokości dochodów i wyniesie od 380 zł do 500 zł. Taką kartą można zapłacić za zakupy w stacjonarnych sklepach Biedronka i drogeriach Hebe.

„Najpóźniej do 19 marca pracownicy sieci Biedronka posiadający duże rodziny otrzymają dodatkowe zasilenie kart przedpłaconych w wysokości nawet do 500 zł” – mówi Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. programów wsparcia w sieci Biedronka.

Nowa akcja pomocy jest niezależna od standardowych zasileń kart przedpłaconych, które mają miejsce każdego roku w okolicach czerwca i grudnia i mogą wynieść jednorazowo nawet 570 zł. Łącznie w 2020 roku Biedronka przeznaczyła na zasilenia kart przedpłaconych dla pracowników ponad 46 mln zł.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.