Nowości w McDonalds KWIECIEŃ 2022: Ukraiński Burger, McWrap Tzatziki, Iced Latte

Restauracja McDonald's
Restauracja McDonald's | fot. Dominik Wąsik

NOWOŚCI MCDONALDS KWIECIEŃ 2022. W kwietniu w menu restauracji McDonalds pojawią się nowości: Ukraiński Burger, McWrap Tzatziki, McMuffin Twarożek i Ogórek, Iced Latte.

Ukraiński Burger i McWrap Tzatziki w McDonalds

Od 27 kwietnia 2022 r. w sezonowym menu restauracji McDonalds w Polsce pojawią się nowości. Pierwszą jest Ukraiński Burger, w którego skład wchodzą: ciemna bułka, kotlet z kurczaka, bekon, ser cheddar, pomidor, sałata lodowa, sos miodowo-musztardowy, sos czosnkowy. McDonalds zapowiedział, że będzie przekazywał 3 złote z każdego sprzedanego Ukraińskiego Burgera na rzecz organizacji, które pomagają ukraińcom.

„Jako McDonalds jesteśmy marką otwartą na ludzi. Inicjatywa związana z wprowadzeniem Ukraińskiego Burgera jest odpowiedzią na sytuację w Ukrainie. Chcemy pokazać naszą solidarność oraz gościnność z obywatelami tego kraju. Ukraiński Burger to lokalny produkt McDonalds Ukraina, który pojawia się od kilku lat jako oferta czasowa” – informuje McDonald’s Polska w komunikacie.

Oferta związana z Ukraińskim Burgerem w Polsce nie jest określona w ramach czasowych. Sieć McDonalds prognozuje, że sprzedaż burgera będzie prowadzona przez 4 tygodnie lub do wyczerpania zapasów.

Nowości McDonalds kwiecień 2022

Kolejnymi nowościami w menu McDonalds od 27 kwietnia są: McWrap TzaTziki (lunch), McMuffin Twarożek i Ogórek (śniadanie), McFlurry z polewą mango-marakuja i ciasteczkami (deser), lody z polewą mango-marakuja (deser), shake o smaku mango-marakuja (deser), ciastko mango-marakuja (deser), lemoniada (McCafe), Iced Latte (McCafe).

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.