Nowe radiowozy dla lubelskiej policji i oznaczenia dla policjantów

Nowe radiowozy dla lubelskiej policji i oznaczenia dla policjantów - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Dziś odbyło się przekazanie 13 nowych radiowozów lubelskim jednostkom. Podczas uroczystości wręczone zostały także medale i odznaczenie resortowe.

Dziś w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie odbyła się uroczystość podczas, której policjantom reprezentujących jednostki garnizonu lubelskiego przekazano 13 radiowozów. Kluczyki do aut, osobiście wręczył policjantom, Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Paweł Dobrodziej.

Samochody zostały zakupione przy wsparciu jednostek samorządu terytorialnego. Dzięki temu Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie wydała na ten cel nieco ponad 400 tysięcy złotych. Wśród przekazanych radiowozów jest 10 samochodów marki Kia ceed, dwie skody yeti, oraz opel corsa. Auta te trafiły do policjantów z powiatów: lubelskiego, biłgorajskiego, lubartowskiego, janowskiego, łukowskiego, kraśnickiego, puławskiego i świdnickiego.

Złotym medalem za Zasługi dla Policji odznaczony został Pan Lucjan Orgasiński  Zastępca Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Medal otrzymał także Pan Leszek Proskura Wójt Gminy Siennicy Różanej.  38-funkcjonariuszy otrzymało Odznakę Zasłużony Policjant.

68-94445
(fot. policja)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.