Nowe miejsce na mapie Lublina – Centrum Dietetyczne Get Fit & NutriBalance

Get Fit & NutriBalance
Get Fit & NutriBalance

Odchudzanie pod okiem specjalistów i zdumiewające efekty przemian? Teraz Lublin jest Ci to w stanie zaoferować. Nowo powstałe Centrum Dietetyczne Get Fit & NutriBalance to miejsce, jakiego na mapie Lublina jeszcze nie było. Czwartego marca będzie miało miejsce uroczyste otwarcie, a właściciele przygotowali z tej okazji konkurs z atrakcyjną nagrodą.

 

Centrum Dietetyczne Get Fit & NutriBalance tworzą dwa podmioty:

 • Sklep dietetyczny Get Fit działający do tej pory na ulicy Głębokiej 10/16.
 • Poradnia Dietetyczna NutriBalance prowadzona przez dietetyka Katarzynę Borys.

 

Otwarcie Centrum Dietetycznego będzie miało miejsce w pierwszą sobotę marca o godzinie 10:00. Get Fit & NutriBalance będzie pierwszym tego typu miejscem w Lublinie i jednocześnie też odpowiedzią na potrzeby rosnącej grupy entuzjastów zdrowego stylu życia.

 

Główna zaleta Centrum to kompleksowe działanie – profesjonalna poradnia dietetyczna, połączona ze sklepem oferującym odżywki, suplementy diety i zdrową żywość.

 

Get Fit & NutriBalance to:

 • Dietetyka sportowa.
 • Diet coaching.
 • Dietoterapia w chorobach takich jak cukrzyca, zespół jelita drażliwego, choroba Leśniewskiego-Crohna, alergie i nietolerancje pokarmowe czy choroby zapalne tarczycy.
 • Szeroki wybór suplementów, odżywek i żywności prozdrowotnej.
 • Współpraca z trenerem i dietetykiem Wojciechem Cieplińskim oraz trenerem Jakubem Wójtowiczem specjalizującym się w kettebell i treningu siłowym.
 • Wieloletnie doświadczenie, wiedza i pasja.

 

Oferta Centrum jest skierowana do każdej osoby, która chce poprawić jakość swojego życia i popracować nad wymarzoną sylwetką. Poradnictwo żywieniowe jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy cierpią z powodu chorób przewlekłych lub problemów hormonalnych. Dobrze dobrana dieta jest w tym przypadku w stanie pomóc w ograniczeniu objawów choroby. Istotnie wpływa również na samopoczucie, obraz samego siebie i motywację do wprowadzenia w swoim życiu dalszych zmian.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Bardzo fajnie, że powstają takie miejsca. Jedno ale – nie ma informacji gdzie będzie otwarcie takiego Centrum Dietetycznego. Z podanej informacji wynuka że w sklepie na ul.Głębokiej, ale nie jestem pełna.

  1. Centrum dietetyczne mieści się na al. Józefa Piłsudskiego 14/3.