Nowe kompozycje kwiatowe przyozdobiły centrum Lublina. Zobacz, jak pięknie się zrobiło! [ZDJĘCIA]

Nowe kwiatki na Placu Litewskim
Nowe kwiaty na Placu Litewskim | fot. Dominik Wąsik

W centrum miasta pojawiły się już nowe kompozycje kwiatowe.

W Lublinie zrobiło się kolorowo od kwiatów

Do kaskadowych kwietników przy Bramie Krakowskiej trafiły dwie różowo-fioletowe odmiany petunii kaskadowej – Supertunia Vista Bubblegum oraz Supertunia Vista Jazzberry. Obecnie kończy się także obsada kwietników na Placu Litewskim i na pl. Krąpca.

Kompozycje w nowej odsłonie widoczne są już w przestrzeni miasta i będą cieszyć mieszkańców i turystów w rozpoczynający się długi weekend. 

W Ogrodzie Saskim oraz Parku Bronowickim nowe rośliny pojawią się w przyszłym tygodniu. Trafi tam łącznie 7,5 tys. sadzonek: 900 żeniszków, 5000 begonii stale kwitnącej w kolorach białych i czerwonym oraz 1600 aksamitek.

Letnie aranżacje pozostaną do połowy jesieni, kiedy zastąpią je na zimę bratki.

ZDJĘCIA

Supertunie w kwietnikach przy Bramie Krakowskiej
Supertunie w kwietnikach przy Bramie Krakowskiej | fot. Miasto Lublin
Aksamitki na Placu Litewskim
Aksamitki na Placu Litewskim | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.