Nowe atrakcje, scenariusze i nagrody do wygrania – Dom Strachu Ciemno zaprasza amatorów mocnych wrażeń

Dom Strachu Ciemno
Dom Strachu Ciemno | materiały nadesłane

Poznaj wyjątkowe miejsce na mapie Lublina – Dom Strachu Ciemno to Horror House i Escape Room przyprawiony dreszczykiem emocji i doskonałą grą aktorską. W otchłani pomieszczeń przybytku mieszczącego się w Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy 20 czekają na Was zmory, zagadki oraz nowe scenariusze i nagrody do wygrania!

Odwiedź Dom Strachu Ciemno – jedyne takie miejsce w Lubelszczyźnie

Dom Strachu Ciemno to miejsce pełne niespodzianek. Powinna je odwiedzić każda osoba, która choć raz marzyła o tym, aby znaleźć się w nawiedzonym domu. Wycieczkę po tej wyjątkowej przestrzeni umilą Wam akcenty w postaci dziwnych dźwięków – odgłosów pukania, tupania, chrupania… Wydają je stwory przemierzające ten wyjątkowy dobytek. Czy zombie, duchy i inne wiedźmy są grane przez aktorów? Tego nie możemy w 100% potwierdzić, najprawdopodobniej większość tak, jednak jeżeli mielibyśmy sobie za to rękę uciąć to najprawdopodobniej…

Dom Strachu Ciemno
Dom Strachu Ciemno | materiały nadesłane

Pewne jest za to, co innego – Dom Strachu Ciemno przygotował dla Was masę nowych niespodzianek! Niedawno została otwarta nowa trasa, która od początku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – zarówno ze strony potworów, jak i osób poszukujących dreszczyku emocji. Moc zarządzająca Domem Strachu Ciemno postanowiła pójść za ciosem i specjalnie dla Was opracowano limitowany scenariusz – gratkę dla małych i dużych amatorów gęsiej skórki (poziom strachowości jest dopasowany do grupy wiekowej). W ramach nowej misji czeka na was moc zagadek i prawdziwy skarb do odkrycia – kufer z nagrodami dla odkrywców. Więcej szczegółów nie zdradzamy, żeby nie psuć niespodzianki!

Wspólne poszukiwanie skarbu w Domu Strachu Ciemno – doskonały pomysł na imprezę urodzinową lub firmową!

Wieczór kawalerski, panieński a może urodzinowa impreza niespodzianka? Uważamy, że organizacja tego typu wydarzenia w Domu Strachu Ciemno to doskonały pomysł! Wspólnie z gwiazdą wieczoru możecie poszukiwać zaginionej szkatuły, a w kufrze oprócz skarbu możesz schować prezent urodzinowy lub upominek dla przyszłego Pana Młodego, lub Panny Młodej! Waszą szampańską imprezę urozmaici „Sto lat, sto lat” wyte przez duchy, zmory i inne wilkołaki a tort urodzinowy zostanie wręczony przez wybranego potwora. 

Bez dwóch zdań – niezależnie od okazji spotkania, będzie to niezapomniana impreza pełna nowych doświadczeń. Na koniec dodamy, że wspólne rozwiązywanie zagadek w atmosferze grozy potrafi zintegrować zespół – dlatego odwiedziny w Domu Strachu Ciemno to naszym zdaniem doskonały pomysł na zgranie firmowej ekipy!

Dom Strachu Ciemno
Dom Strachu Ciemno | materiały nadesłane

Dom Strachu Ciemno zaprasza!

Dom Strachu Ciemno odwiedzisz w Galerii Olimp al. Spółdzielczości Pracy 20. Bramy przybytku otwarte są dla Was od godziny 14:00 do 21:00 (pon.-pt.) i od 12:00 do 21:00. Odwiedź profil Domu Strachu Ciemno na facebooku – dowiesz się o wszystkich nowych atrakcjach przygotowanych dla odwiedzających. Jako Spotted Lublin rekomendujemy z czystym sumieniem!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.