Nowa trasa, nowe pokoje i pełna emocji zabawa – sprawdź, co nowego w Domu Strachu Ciemno

Dom Strachu Ciemno
Dom Strachu Ciemno | materiały prasowe

Auuuuuuuuuuuu! Witają Was duchy, wilkołaki, zombiaki i istoty z innego wymiaru. Zapraszamy Was do Domu Strachu Ciemno w Galerii Olimp. Miejsce to jest dobrze znane wśród wszystkich amatorów mocnych wrażeń i solidnego zastrzyku.

To czy się zaszczepisz to już Twoja prywatna sprawa. My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby Wasz pobyt w Domu Strachu Ciemno odbywał się w psychodelicznych, przerażających i antywirusowych warunkach. Chodziło nam o solidny zastrzyk adrenaliny płynącej z szokujących doznań, a szokować potrafimy, oj potrafimy…

Solidny zastrzyk adrenaliny w Domu Strachu Ciemno

Pozostając jeszcze w tematyce około medycznej, czy pamiętasz nasz lekarski gabinet? Teraz jest jeszcze straszniejszy, jeszcze mroczniejszy i jeszcze lepiej zaopatrzony. Odwiedź nasz mroczny dobytek i sprawdź to na własnej gęsiej skórce. Oj tak wiele się u nas zmieniło… – Choć od samych początków Dom Strachu Ciemno był miejscem wyjątkowym na mapie Lublina, to teraz jest to horror house z prawdziwego zdarzenia. Miejsce, które przeraża bardziej, niż najmroczniejszy cmentarz…

Dom Strachu Ciemno – nowa trasa, zagadki i scenariusz

Dom Strachu Ciemno to miejsce dobrze znane mieszkańcom Lublina – wyjątkowy escape room, z horrorowym sznytem. Miejsce, w którym spędzisz wyjątkowy czas – imprezę integracyjną, urodziny czy po prostu przerażające chwile w towarzystwie duchów i najbliższych znajomych. Specjalnie dla Was przygotowano nową trasę, nowe zagadki i nowy scenariusz. Szykujcie się więc na jeszcze więcej strachu, włosów postawionych dęba i skrajnych emocji.

Więcej informacji o nowej trasie w wydarzeniu: Nowa trasa w Domu Strachu Ciemno

Dom Strachu Ciemno
Dom Strachu Ciemno | materiały prasowe

Dom Strachu Ciemno – jedyny taki escape room na mapie Lublina

Escape roomy w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością – jednakże to właśnie nasze miejsce jest wyjątkowe. Sprawdź, czy potrafisz rozwikłać tajemnice, które kryją wnętrza Domu Strachu Ciemno i zafunduj sobie garść wspomnień, które zostaną z Tobą aż do grobu. To łamigłówki opracowane w równoległych wymiarach i przeniesione na ziemską płaszczyznę. Czy jesteś w stanie podjąć to wyzwanie i skonfrontować się z ciemnością?

Zabawa w escape roomie to także doskonały pomysł na randkę! Spędźcie wspaniałe chwile w grobowej atmosferze. Duchy, strzygi, szkielety i wilkołaki już czekają na to, aby umilić wam wizytę w Domu Strachu. Nie będą Wam nadto przeszkadzać, postarają się być cicho. Szepty, kilka tajemniczych mruknięć i skrzypnięcie drzwiami przecież jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a potrafi nadać nieco pikanterii każdemu spotkaniu…

Dom Strachu Ciemno
Dom Strachu Ciemno | materiały prasowe

Dom Strachu Ciemno w Galerii Olimp zaprasza!

Jeśli chcesz się poczuć jak w prawdziwym nawiedzonym domu, to koniecznie odwiedź Dom Strachu Ciemno – nasze wilkołaki przyjmą Was z otwartymi ramionami. Dom Strachu Ciemno mieści się przy al. Spółdzielczości Pracy 34, w Galerii Olimp w Lublinie. Kontakt z zaświatami jest również możliwy poprzez media społecznościowe – odwiedź facebooka Domu Strachu Ciemno i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami i wydarzeniami organizowanymi w tym jedynym w swoim rodzaju dobytku.

Dom Strachu Ciemno
Dom Strachu Ciemno | materiały prasowe

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.