Nowa organizacja ruchu w rejonie dworca kolejowego PKP. Możliwy tylko dojazd do posesji

Zamknięta ulica Dworcowa przy dworcu kolejowym PKP
Zamknięta ulica Dworcowa przy dworcu kolejowym PKP | fot. Dominik Wąsik

Od dzisiaj ulica Dworcowa jest zamknięta dla ruchu. Ma to związek z kolejnym etapem prac przy układzie drogowym w rejonie powstającego Dworca Metropolitalnego.

Utrudnienia w rejonie dworca kolejowego PKP

Na ul. Dworcowej dopuszczono wyłącznie dojazd do posesji, a odbywa się on od ul. Młyńskiej. Przejazd z ul. Gazowej do ul. Młyńskiej poprowadzono poprzez nowo wybudowany łącznik. Swoją lokalizację zmienił również przystanek komunikacji miejskiej – z placu Dworcowego na ul. Gazową.

Dojście do Dworca PKP wyznaczono wzdłuż ul. Gazowej, która pozostała ulicą jednokierunkową. Dojazd do ul. 1 Maja oraz taxi pod Dworzec PKP odbywa się tak jak dotychczas – przedłużeniem ul. Gazowej, zaś wyjazd ul. Pocztową. Ulica Gazowa pozostaje jednokierunkowa.

Takie zmiany w organizacji ruchu potrwają około 2 miesiące.

Nowy schemat organizacji ruchu w rejonie dworca kolejowego PKP
Nowy schemat organizacji ruchu w rejonie dworca kolejowego PKP

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.