Nowa odsłona strony Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie

Od dzisiaj działa nowa strona Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie. Nowy design, poprawione widoki i przejrzysta treść są wyjątkowo korzystne dla wszystkich odwiedzających stronę. Poprzez nową stronę możemy zarządzać naszym profilem Elektronicznego Biletu.

Nowa, przejrzysta strona Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie ujrzała światło dzienne. Głównym celem było połączenie funkcjonowania dotychczasowej strony ZTM ze stroną Karty Biletu Elektronicznego.

– Głównym celem powstania nowej strony internetowej jest połączenie w jednym miejscu funkcjonalności dotychczasowej strony Zarządu Transportu Miejskiego oraz strony internetowej poświęconej Karcie Biletu Elektronicznego – odpowiada Justyna Góźdź, Podinspektor ds. marketingu i kontaktów z mediami

Na pierwszy rzut oka nowe oblicze wydaje się być dużym krokiem naprzód w zakresie designu. Treść jest uporządkowana przez co łatwiej jest się „odnaleźć”.

– Przy okazji wprowadzania tych zmian stworzona została nowa szata graficzna. Dokonaliśmy również zmian w zakresie struktury treści, tak aby strona była jak najbardziej czytelna i przejrzysta – dodaje

Z poziomu strony internetowej mamy możliwość sprawdzenia zawartości Karty Biletu Elektronicznego oraz mamy dostęp do sklepu internetowego, gdzie możemy doładować nie ruszając się z domu swój bilet.

– Tym samym po zmianach, bezpośrednio z poziomu nowej strony istnieje możliwość szybkiego sprawdzenia zawartości Karty Biletu Elektronicznego bez konieczności logowania się. Ponadto jest również bezpośredni dostęp do sklepu internetowego Karty Biletu Elektronicznego jak również profilu użytkownika Karty, który pozwala na sprawdzenie historii Karty – dodaje

Strona została dostosowana do różnych przeglądarek, różnych rozdzielczości ekranów, zoptymalizowana dla urządzeń mobilnych typu smartphone czy tablet. Docelowo przewoźnicy wykonujący kursy w komunikacji zamiejskiej będą mieli możliwość wprowadzania i modyfikacji własnych rozkładów jazdy.

Nowa strona ZTM Lublin

fot. spottedlublin.pl (źródło: strona ZTM Lublin)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.