Nowa, kilkudniowa atrakcja w centrum Lublina. Każdy może skoczyć w kulki od Pepsi [ZDJĘCIA]

Basen z kulkami od Pepsi przed Pedetem
Basen z kulkami od Pepsi przed Pedetem | fot. Dominik Wąsik

Do niedzieli wszyscy chętni mogą skorzystać z nowej atrakcji, która dzisiejszej nocy stanęła przed tzw. Pedetem. Mowa o gigantycznym basenie z kulkami od Pepsi.

Basen z kulkami Pepsi w Lublinie

Basen wypełniony po brzegi niebieskimi i czarnymi kulkami to nowa atrakcja przygotowana przez jedną z popularnych marek napojów, która obecnie promuje swoją nową identyfikację wizualną oraz logo. Od wtorku do niedzieli (21-26 maja) w godz. 10-22 można przyjść i skoczyć sobie do basenu z kulkami.

Dodatkowo w trakcie weekendu (25-26 maja) konsumenci będą mogli zdobyć także puszki Pepsi. Warto podkreślić, że atrakcja jest darmowa i może z niej skorzystać każdy. Nie można jednak wykonywać niebezpiecznych skoków np. salta czy na tzw. główkę. Atrakcja ulokowana jest przy Galerii Centrum.

ZDJĘCIA

Basen z kulkami od Pepsi przed Galerią Centrum
Basen z kulkami od Pepsi przed Galerią Centrum | fot. Dominik Wąsik
Basen z kulkami od Pepsi przed Galerią Centrum
Basen z kulkami od Pepsi przed Galerią Centrum | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.