Nowa Biedronka w Lublinie. Otwarcie we wtorek, 29 grudnia

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne

Przy ulicy Bolesława Prusa w Lublinie, nieopodal stacji paliw Shell i salonu samochodowego Fiat powstała nowa Biedronka. Uroczyste otwarcie we wtorek, 29 grudnia o godz. 6 rano.

Nowa Biedronka w Lublinie mieści się pod adresem ul. Bolesława Prusa 8, na terenie należącym do Polskiego Związku Motorowego. W sierpniu na tym terenie wyburzono budynek „pezetmotu”, który w ostatnim czasie pełnił funkcję magazynów, a wcześniej pralni i kotłowni.

Teren wydzierżawiono spółce Jeronimo Martins Polska, która jest właścicielem sieci sklepów Biedronka. Właśnie w tym miejscu postanowiono nowy budynek, w którym mieści się nowa Biedronka. Otwarcie Biedronki przy ul. Prusa zaplanowano na wtorek 29 grudnia na godz. 6 rano.

Na osoby, które odwiedzą sklep Biedronka w dniu otwarcia, czekać będą liczne rabaty i promocje. Będzie to już 28 sklep sieci Biedronka w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.