Nocny pożar mieszkania w Lublinie. Mieszkańcy ewakuowali się przed przyjazdem strażaków

Pożar mieszkania w kamienicy przy ul. Wspólnej w Lublinie
Pożar mieszkania w kamienicy przy ul. Wspólnej w Lublinie | fot. czytelnik Andrzej

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do pożaru mieszkania w kamienicy przy ul. Wspólnej w Lublinie. Nikt nie został poszkodowany. Ogień strawił wyposażenie mieszkania.

Pożar mieszkania przy ul. Wspólnej

Zgłoszenie o pożarze mieszkania w kamienicy przy ul. Wspólnej na lubelskim Kośminku strażacy otrzymali w poniedziałek (21.08) około godz. 23.20. Na miejscu interweniowało 6 zastępów straży pożarnej, w tym 28 strażaków, policja, pogotowie ratunkowe i energetyczne.

Paliło się mieszkanie zlokalizowane na parterze. Z budynku jeszcze przed przyjazdem strażaków ewakuowało się 8 osób. Strażacy ustalili, że w środku mieszkania może znajdować się osoba poszkodowana. Strażacy wyposażeni w aparaty oddechowe weszli do środka, lecz nie zastali tam nikogo.

Akcja gaśnicza zakończyła się po dwóch godzinach. Wstępne straty oszacowano na kwotę 40 tys. zł. Było to głównie wyposażenie mieszkania, w którym wybuchł pożar. Strażakom nie udało się ustalić przypuszczalnej przyczyny pożaru.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.