Nocne układanie asfaltu na Abramowickiej. Będą utrudnienia w ruchu

remont jezdni
Zdjęcie ilustracyjne | fot. ZDM Warszawa

Przez dwie kolejne noce drogowy będą prowadzili prace związane z układaniem ostatniej warstwy nawierzchni na ul. Abramowickiej. Kierowców czekają utrudnienia.

Dziś wieczorem wykonawca przebudowy ul. Abramowickiej, na odcinku od ul. Sadowej do granicy miasta, rozpocznie etap zadania związany z układaniem ostatniej warstwy nawierzchni. Prace zostały podzielone na 4 odcinki po 1200 m długości każdy.

„Dziś roboty będą prowadzone od granicy miasta w kierunku centrum, na połowie jezdni w stronę centrum. Układanie nawierzchni rozpocznie się od około godz. 18” – informuje Karol Kieliszek z biura prasowego lubelskiego ratusza.

Utrudnienia będą polegały na wyłączeniu z ruchu połowy jezdni, na której będą realizowane roboty i ruchu obustronnym zorganizowanym na sąsiedniej połowie jezdni. Ruch na niej będzie odbywał się wahadłowo i sterowany, w zależności od warunków ruchu, ręcznie bądź sygnalizacją świetlną.

Jutro prace będą realizowane na sąsiedniej połowie jezdni, na tym samym dystansie. Pozostałe dwa odcinki o długości 1200m będą realizowane w przyszłym tygodniu.

„Dni ich realizacji uzależnione są od warunków atmosferycznych” – dodaje Kieliszek.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.