Nocą złodzieje ukradli mazdę z ul. Stokrotki w Lublinie. Właściciel prosi o pomoc

mazda lublin kradzież
Kradzież Mazdy CX-3 o nr rej. LKR 29111

Nocą złodziej lub złodzieje ukradli czerwoną Mazdę CX-3 zaparkowaną na ulicy Stokrotki w Lublinie. Sprawa kradzieży auta została zgłoszona na policję.

Do kradzieży auta doszło na ul. Stokrotki na lubelskich Czubach. Samochód został skradziony w nocy z wtorku na środę. Właściciel skradzionej Mazdy CX-3 o numerach rejestracyjnych LKR 29111 prosi o pomoc wszelkie osoby, które widziały samochód.

„Jeśli ktoś widział lub ktokolwiek posiada jakieś informacje, gdzie może się znajdować auto, proszę kontaktować się na numer 784 374 487 lub bezpośrednio z policją, która została powiadomiona o kradzieży auta” – prosi właściciel.

received 661497224422489
Kradzież Mazdy CX-3 o nr rej. LKR 29111

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Prawie w tym samym miejscu kiedyś skradziono nam z mazdy 4 koła z felgami. Samochód zostawiony na cegłach. Toż mamy jakiegoś fanatyka mazdy na osiedlu

  2. części drogie a samochód się rozpada w oczach 🙁 przykre to,że zamiast budować dobre samochodu procedencji chcą żyć z ich remontu i sprzedaży części