Noc Kultury 2015: Musical Show i Fire Show na Tarasach Zamkowych

Noc Kultury to wydarzenie wpisane od lat w Kulturę Lublina. Jedno z wydarzeń odbędzie się w Tarasach Zamkowych. Tam czeka niezapomniana wędrówka w czasie i przestrzeni. W godz. 19:00 – 24:00 na dachu obiektu odbędzie się muzyczne przedstawienie, połączone z zapierającym dech w piersiach Fire Show.

„The Musical Show” i Fire Show to wydarzenia odbywające się w ramach jednej z największych w Lublinie imprez kulturalnych – 9.Nocy Kultury. Podczas tej wyjątkowej nocy w całym mieście będzie możliwość podziwiania instalacji artystycznych, wystaw sztuki, uczestniczenia w ponad 40 koncertach i 30 spektaklach teatralnych.

Jednym z wydarzeń podczas tej nocy będzie roztańczone i rozśpiewane widowisko „The Musical Show” w wykonaniu Teatru Muzycznego w Lublinie przeniesie widzów wprost na deski Broadwayu. Wybór największych przebojów z najbardziej lubianych musicali, najważniejsze hity światowej muzyki współczesnej, zagrane w magicznej atmosferze na dachu Tarasów Zamkowych, są gwarancją niezapomnianych wrażeń i… nieprzespanej, energetycznej nocy! A to jeszcze nie koniec atrakcji.

Zielony dach będzie także miejscem zapierającego dech w piersiach Fire Show. Taniec z ogniem jest już sam w sobie bardzo niebezpieczną sztuką, a wykonany w takim miejscu – potrafi wywołać naprawdę ekstremalne emocje.

materiały prasowe
materiały prasowe

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.