Noc Konfesjonałów 2019 w Lublinie. Gdzie się wyspowiadać przed Wielkanocą? [ADRESY]

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Przed nami kolejna edycja akcji Noc Konfesjonałów w Lublinie. Wszyscy, którzy z różnych przyczyn nie mogą skorzystać ze zwyczajnych spowiedzi wielkopostnych, mogą skorzystać z nich nocą.

Akcja Noc Konfesjonałów polega na zorganizowaniu dodatkowej wieczornej spowiedzi przynajmniej do północy w Wielki Czwartek lub Wielki Piątek. To będzie już siódma edycja lubelskiej Nocy Konfesjonałów.

„To czas modlitwy i spowiedzi przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy przyjeżdżają z daleka do domu na święta i którym trudno było skorzystać ze spowiedzi podczas rekolekcji wielkopostnych” – informuje ks. dr Adam Jaszcz, rzecznik lubelskiej kurii.

Noc Konfesjonałów to forma pomocy ludziom mocno wciągniętym w wir codziennych obowiązków, pracy zawodowej, powracającym do kraju na święta, czy też ludziom żyjącym na pograniczu wiary i niewiary.

Noc Konfesjonałów 2019 w Lublinie – lista kościołów

Tegoroczna Noc Konfesjonałów odbędzie się w sześciu kościołach zlokalizowanych w Śródmieściu.

– Katedra lubelska pw. św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty

– Kościół pw. św. Piotra Apostoła

– Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP

– Kościół pw. Nawrócenia św. Pawła

– Kościół „Pobrygidkowski”

– Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (Księża Marianie)

– Kościół pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Szczegóły dotyczące dni i godzin spowiedzi w poszczególnych parafiach na kolejnych stronach.

DalejWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.