Niósł w ręku basen ogrodowy. Jak się okazało ukradł go z ogródków działkowych

policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja

Uwagę policjantów przykuł mężczyzna, który w nocy mając na sobie mokrą koszulkę oraz spodnie niósł ogrodowy basen. Podczas wylegitymowania okazało się, że jest kompletnie pijany, a basen ukradł z ogródków działkowych.

 

Do zdarzenie doszło około północy przy ul. Piłsudskiego w Lublinie. Policyjny patrol z miejskiej komendy patrolował ulicę. W pewnym momencie funkcjonariusze zauważyli mężczyznę niosącego dmuchany basen. Wyglądało to o tyle dziwnie, że mężczyzna miał na sobie mokrą koszulkę oraz spodnie. Miał też wyraźny problem z chodzeniem.

 

Policjanci podejrzewając, że mogło dojść do kradzieży postanowili go wylegitymować. Okazało się, że jest to 39-latek znany już miejscowym policjantom. Był pijany, badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

 

39-latek przyznał policjantom, ze ukradł go z terenu ogródków działkowych w okolicy ul. Dolnej Marii Panny. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a basen do I komisariatu. Za kradzież grozi 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.