Niezwykły pomysł! Hotel udostępni wolne pokoje bezdomnym za 1 zł miesięcznie

dsc 2959
Przedsiębiorca z Krakowa udostępni hotelowe pokoje za kwotę 1 zł za miesiąc

Z dnia na dzień robi się coraz chłodniej, a osoby bezdomne nie mają gdzie się podziać. Jeden z przedsiębiorców wpadł na niezwykły pomysł.

Przypomnijmy, że w związku z obowiązującymi obostrzeniami działalność hotelarska w czerwonej strefie jest dopuszczalna, z wyłączeniem działalności klubów i dyskotek oraz miejsc udostępnionych do tańczenia.

Pokój w hotelu za złotówkę

Jeden z krakowskich przedsiębiorców wpadł na pomysł, jak pomóc osobom bezdomnym i potrzebującym w trudnym okresie, który dla nich nadchodzi, mianowicie chodzi o zimę.

„W związku z brakiem możliwości działalności hotelowej z uwagi na pandemię dysponując wolnymi pokojami ogłaszamy akcję charytatywną polegającą na udostępnieniu pokoi osobom bezdomnym i potrzebującym” – pisze Przemek Greniewicz, krakowski przedsiębiorca.

Na czym dokładnie polega akcja udostępniania pokoi?

„W okresie do 15.11.2020 r. będziemy przyjmować zgłoszenia osób zainteresowanych pobytem w okresie zimowym od grudnia 2020 r. do marca 2021 r. w naszym obiekcie przy ul. Św. Gertrudy 10 w Krakowie. Akcja skierowana jest wyłącznie dla osób bezdomnych i potrzebujących. Pokoje będą udostępnione za 1 zł miesięcznie. Warunkiem będzie również odpowiednie zachowanie w obiekcie. Osoby nie przestrzegające regulaminu utracą prawo pobytu” – wyjaśnia Przemek Greniewicz.

„Musimy sobie pomagać w tych trudnych czasach i dysponując miejscami, chcemy pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują!” – komentuje przedsiębiorca.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.