Niezapomniany wieczór pod gwiazdami

Gwiezdny Przewodnik
Kolejka osób chcących popatrzeć w niebo przez teleskop

Sobotni wieczór (18 maja) okazał się niezwykle udany dzięki sprzyjającej pogodzie i ogromnemu zainteresowaniu mieszkańców. Wydarzenie pod gwiazdami przyciągnęło setki pasjonatów astronomii, którzy mogli podziwiać Księżyc w pełnej okazałości.

Niezapomniane chwile

Z partnerką z radością obserwowaliśmy, jak kolejni uczestnicy ustawiali się w kolejce, by spojrzeć przez teleskop na księżycową powierzchnię. Entuzjazm i zachwycone twarze uczestników były najlepszą nagrodą za zorganizowanie tego wydarzenia.

Niebo nad Lublinem
Gwiezdny Przewodnik = Obserwacje Nieba
Astronomia chodnikowa
Obserwacje nieba nad Lublinem przez teleskop

Podziękowania i przyszłe spotkania

Dziękujemy wszystkim za udział i cudowną atmosferę. Wasza ciekawość i pytania uczyniły tę noc wyjątkową. Czekajcie na kolejne wydarzenia, a tymczasem życzymy Wam bezchmurnych nocy i niezapomnianych obserwacji nieba!

Chcesz więcej? Śledź Gwiezdnego przewodnika w jego socialach!

FB: https://www.facebook.com/gwiezdnyprzewodnik

Instagram: https://www.instagram.com/gwiezdny_przewodnik

Czy uczestniczyliście kiedyś w takim wydarzeniu? Podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.