Niezapomniane widowisko od dziś w Lublinie. Do naszego miasta przyjechał cyrk na wodzie Imperial Show

Cyrk na wodzie Imperial Show przy Błoniach pod Zamkiem w Lublinie
Cyrk na wodzie Imperial Show przy Błoniach pod Zamkiem w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W Lublinie od dziś można oglądać występy wyjątkowego cyrku. Imperial Show to cyrk, który różni się od innych tym, że tu pokazy odbywają się na arenie z wodą, wśród fontann i kaskad wonnych.

Cyrk na wodzie Imperial Show w Lublinie

Do Lublina właśnie przyjechał cyrk na wodzie Imperial Show. Rozstawił on swój namiot cyrkowy na działce obok Błoni pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej. Cyrk Imperial Show wystąpi w Lublinie sześć razy, a bilety są w sprzedaży w cenie od 85 zł do 106 zł.

Występy cyrku na wodzie Imperial Show w Lublinie:

  • 4 kwietnia: 17:30
  • 5 kwietnia: 17:30
  • 6 kwietnia: 13:00, 16:00
  • 7 kwietnia: 13:00, 16:00

Imperial Show to wodospady, kaskady wodne, profesjonalni artyści cyrkowi, laureaci i laureaci festiwali sztuki cyrkowej, niezapomniany pokaz świetlny. Piękne kostiumy, profesjonalna praca reżysera, nowoczesny sprzęt, 20 ton wody w basenie i 10 ton wody w powietrzu, efekty świetlne i dźwiękowe.

W tym roku cyrk Imperial Show zaprezentuje jedyną osobę w kraju, która przepuści przez siebie 10 000 woltów w programie „Tesla Show”. Tu zobaczymy również grupę akrobatyczną z Kirgistanu linoskoczków pod kierownictwem Farkhata Tolokova.

Wiele radości i zabawy dostarczy Klaun z Mołdawii, uczestnik międzynarodowych konkursów i programów telewizyjnych Igor Arhangorodschi. „Show Balet” pokaże wysoki poziom umiejętności tanecznych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.