Nietypowy transport alpaki. Wepchali siłą zwierzę na tylną kanapę auta

Kobieta z mężczyzną wepchali siłą alpakę na tylną kanapę auta
Kobieta z mężczyzną wepchali siłą alpakę na tylną kanapę auta | fot. nadesłane

Na nietypowy pomysł transportu alpaki wpadła prawdopodobnie jej właścicielka. Na parkingu jednej z uczelni wepchała wraz z przechodzącym mężczyzną alpakę na tylną kanapę auta. Cała sytuacja została zarejestrowana przez studentów uczelni.

Alpaka na tylnej kanapie samochodu

O nagraniu, które zostało udostępnione w sieci, zostaliśmy poinformowani przez jednego z naszych czytelników. Przedstawia ono nietypową formę transportu… alpaki. Na nagraniu widać jak prawdopodobnie właścicielka alpaki próbuje siłą wepchnąć zwierzę na tylną kanapę auta. Alpaka stawia widoczny opór, lecz po chwili do akcji włączył się przechodzący obok mężczyzna, który pomógł kobiecie wepchnąć alpakę do auta. Po chwili alpaka była już „spakowana” na tylnej kanapie, a kobieta jeszcze pomogła jej nogą, co widać na nagraniu.

Po dokładnej analizie nagrania przekonujemy się, że cała sytuacja miała miejsce na parkingu przed Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowe Nowych Technik i Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Głębokiej w Lublinie, a sama sytuacja została zarejestrowana z budynku uczelni, prawdopodobnie przez studentów. Postanowiliśmy zatem skierować zapytanie do uczelni, czy mają wiedzę o takiej sytuacji.

„Sprawdzono system rejestracji pacjentów do Klinik Weterynaryjnych w ostatnich dwóch tygodniach, nie było w tym okresie żadnej wizyty alpaki. Również to nie byli klienci Centralnego Laboratorium Badawczego. Trudno stwierdzić, co ta osoba robiła na parkingu wraz ze zwierzęciem. Zachowanie właścicielki, tak można wnioskować, było co najmniej nieodpowiedzialne” – komentuje Iwona Pachcińska, rzecznik prasowy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Alpaka stawia opór podczas próby wepchnięcia jej przez kobietę do auta
Alpaka stawia opór podczas próby wepchnięcia jej przez kobietę do auta
Obok przechodzi mężczyzna, który postanawia pomóc kobiecie wepchnąć alpakę na tylną kanapę auta
Obok przechodzi mężczyzna, który postanawia pomóc kobiecie wepchnąć alpakę na tylną kanapę auta
Kobieta wraz z mężczyzną wpychają alpakę na tylną kanapę auta
Kobieta wraz z mężczyzną wpychają alpakę na tylną kanapę auta
Kobieta "pomaga" nogą ułożyć się alpace na tylnej kanapie auta
Kobieta „pomaga” nogą ułożyć się alpace na tylnej kanapie auta
Alpaka jest już "spakowana" w samochodzie
Alpaka jest już „spakowana” w samochodzie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.