Nietypowe hulajnogi Bolt pojawiły się na ulicach miasta. Zrób sobie z nimi zdjęcie, możesz wygrać darmowe przejazdy

Różowa hulajnoga Bolt
Różowa hulajnoga Bolt | fot. Dominik Wąsik

Firma Bolt w związku z obchodzonym 7 maja Dniem Hulajnogi postanowiła przygotować dla swoich użytkowników konkurs, w którym do wygrania są darmowe przejazdy hulajnogami Bolt.

Kolorowe hulajnogi-jednorożce Bolt

We wtorek 7 maja, po raz trzeci obchodziliśmy Dzień Hulajnogi Elektrycznej. Z tej okazji we wszystkich polskich miastach, w których dostępne są hulajnogi Bolt, przez tydzień będzie trwał konkurs dla użytkowników. Do wygrania są darmowe przejazdy hulajnogami Bolt.

Firma Bolt postanowiła zaangażować się w edukowanie użytkowników hulajnóg. Dlatego też we wszystkich polskich miastach, gdzie są dostępne hulajnogi Bolt, pojawił się barwne hulajnogi elektryczne – jednorożce. Takie kolorowe hulajnogi spotkamy również w Lublinie.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, ich zadaniem jest nie tylko zachęcenie do korzystania z tej ekologicznej i wygodnej formy transportu, ale również głosowe przekazywanie prośby do użytkownika o prawidłowe zaparkowanie pojazdu.

Zobacz także: Jeździsz rowerem lub hulajnogą po przejściu dla pieszych? Należy się mandacik 100 zł. Do tego nie masz uprawnień? Kolejne 200 zł

Bolt ogłasza konkurs dla użytkowników swoich hulajnóg

Każdy, kto znajdzie hulajnogę – jednorożma ma szansę na wygranie karnetu na darmowe minuty jazdy na cały miesiąc. Co trzeba zrobić?

  • Znajdź hulajnogę jednorożec
  • Zrób jej kreatywne zdjęcie: może być np. sama hulajnoga w ciekawym otoczeniu albo z Tobą w unikalnej pozie
  • Dodaj na IG story i oznacz @bolt_poland

Najbardziej kreatywne 15 zdjęć otrzyma karnet na cały miesiąc. Bolt na zdjęcia czeka do 14.05.2024 r.

Jak prawidłowo zaparkować hulajnogę?

Pozostawianie hulajnogi elektrycznej zostało oficjalnie uregulowane przed trzema laty. Pojazdy mają być parkowane w odpowiedniej lokalizacji, najlepiej w tzw. strefach mobilności. Jeśli jednak odnalezienie takiego miejsca w okolicy nie jest możliwe, hulajnoga może zostać zaparkowana na krawędzi chodnika, najbardziej oddalonego od jezdni.

Zobacz także: Lublin stawia kolejne miejsca parkingowe dla hulajnóg

Hulajnoga powinna być zaparkowana równolegle, aby zajmować jak najmniej miejsca i umożliwić pieszym swobodne przejście. Warto także zachować odpowiednią odległość od przejść dla pieszych oraz pamiętać o prawidłowym ustawieniu pojazdu na nóżce, aby się nie przewrócił.

ZDJĘCIA

Hulajnoga jednorożec Bolt
Hulajnoga jednorożec Bolt | fot. Dominik Wąsik
Hulajnoga jednorożec Bolt
Hulajnoga jednorożec Bolt | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.