Niespełna roczne dziecko wypadło z balkonu. Dziewczynka zmarła w szpitalu

11537468 dziecko w szpitalu 900 554
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci 11-miesięcznej dziewczynki, po tym jak wypadła z balkonu na parterze. W chwili zdarzenia w mieszkaniu był pijany ojciec i trzeźwa matka.

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w jednym z bloków w centrum Kielc. Po godz. 20 policjanci otrzymali zgłoszenie, że z balkonu na parterze wypadła 11-miesięczna dziewczynka i jej ojciec. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja.

Wstępne ustalenia wskazują, że 11-miesięczna dziewczynka wypadła z balkonu znajdującego się na parterze. Najprawdopodobniej na tym balkonie znajdował się też ojciec dziecka, ale nie jest to informacja do końca potwierdzona. W mieszkaniu była również mama” – informuje st. sierż. Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Na razie nie wiadomo, czy 28-latek wypadł w tym samym momencie co dziecko, czy wyskoczył na ratunek córce. Wiadomo, że w chwili zdarzenia miał w organizmie 1,8 promila alkoholu. W chwili zdarzenia była też 25-letnia matka dziewczynki. Kobieta była trzeźwa.

Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Niestety, mimo wysiłku lekarzy nie udało się uratować 11-miesięcznej dziewczynki. Jej ojciec przebywa nadal w szpitalu, bo w wyniku upadku doznał urazu m.in. kręgosłupa i ręki.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.