Nierozsądne wyprzedzanie kierowcy volkswagena. Podwójna ciągła i zakręt w prawo

Kierowca volkswagena wyprzedził na podwójnej ciągłej i zakręcie
Kierowca volkswagena wyprzedził na podwójnej ciągłej i zakręcie | fot. czytelnik Jarosław

Wyprzedzanie na zakręcie, a do tego na podwójnej ciągłej – taką sytuację uchwycił na nagraniu jeden z naszych czytelników. Do spotkania z niecierpliwym kierowcą volkswagena doszło nieopodal Lublina.

Podwójna ciągła i zakręt

Sytuacja miała miejsce w środę (11.01) na terenie miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie pod Lublinem. Czytelnik Jarosław przedstawił nam sytuację, którą zarejestrował jego wideorejestrator. Kiedy ten zjechał z wiaduktu nad S19 i jechał w kierunku Lublina śladem dawnej DK19, został wyprzedzony przez kierowcę volkswagena.

Nagle kierowca volkswagena zaczął wyprzedzać pana Jarosława w najmniej odpowiednim do tego miejscu. Linia ciągła i zakręt w prawo. Kierujący na pewno nie zastosował się do znaku P-4 (linia podwójna ciągła), co według taryfikatora mandatów oznacza 200 zł mandatu karnego i 5 punktów karnych.

Nagranie

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Przecież widać że jedziesz Pan jak mameja, to co miał zrobić 😂😂
    I jeszcze taki będzie filmy wysyłał, żadnego zagrożenia tu nie było, a wlec się za takim nie ma sensu. Jak dla mnie to mandaty powinny być równie wysokie dla zawalidróg.

  2. Widzę tu pewną nieścisłość/niespójność ? – Mamy linię ciągłą – zaraz za ograniczeniem do 60 km/h mamy kolejny znak znoszący zakaz wyprzedzania i dalej mamy linię ciągłą – chyba że jestem ślepy – ale wy tego nie widzicie? – sprzeczność – może ten gość co wyprzedzał miał znak że można a wy się czepiacie .