Nieprzytomny 23-latek w pokoju hotelowym. Obok niego leżał granat!

hotel pokój
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Goście i personel jednego z hoteli w Zamościu zostali ewakuowani, po tym jak w hotelowym pokoju odnaleziony został nieprzytomny 23-latek i obok niego przedmiot przypominający granat.

Do zdarzenia doszło w sobotnie przedpołudnie na terenie jednego z hoteli w Zamościu. Policjanci zostali powiadomieni przez personel hotelowy, że w jednym z pokoi znajduje się nieprzytomny mężczyzna. Natychmiast w hotelu zjawiły się służby ratunkowe, które udzieliły mężczyźnie pomocy medycznej.

Reanimacja powiodła się, poszkodowany odzyskał przytomność i został przewieziony do szpitala. Jak się okazało odnalezionym w pokoju mężczyzną był 23-letni mieszkaniec Zamościa” – mówi asp. Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Policjanci wykonujący czynności procesowe w pokoju, w którym przebywał 23-latek odnaleźli przedmiot wyglądem przypominający uzbrojony granat. Z uwagi na mogące wystąpić realne zagrożenie dla gości i personelu hotelowego podjęto decyzję o ewakuacji. Na miejsce wezwano strażaków i pirotechników.

Przybyli na miejsce zdarzenia pirotechnicy ustalili, że odnaleziony przedmiot to granat ćwiczebny nie zagrażający bezpieczeństwu osób. Ewakuowani mogli wrócić do hotelu” – wyjaśnia asp. Dorota Krukowska-Bubiło.

Policjanci przeszukali też miejsce zamieszkania 23-latka. Tam ujawnili broń gazową oraz amunicję, nie mając do tego zezwoleń.

Mężczyzna w dalszym ciągu przebywa w szpitalu. Została pobrana od niego krew do badań na zawartość alkoholu oraz środków odurzających. Śledczy pod nadzorem prokuratora wykonują czynności zmierzające do ustalenia szczegółów zdarzenia.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Do czego policjanci nie mieli stosownych zezwoleń? Do przeszukania ?! Podobno bez nakazu nie można!?