Niepoprawne zachowanie kierowcy autobusu MPK Lublin. Ze środkowego skręcił w lewo

Kierowca autobusu 34 skręca ze środkowego pasa w lewo | fot. nadesłane

Kierowca tego autobusu musiał wyjątkowo się spieszyć. Zdecydował się skręcić w lewo z nieprzeznaczonego do tego pasa. O tej sytuacji powiadomił nas pan Paweł, który był świadkiem tej niebezpiecznej sytuacji.

Sytuacja miała miejsce we wtorek o godz. 15.45 na skrzyżowaniu plac Bychawski oraz ul. Lubelskiego Lipca ’80 w Lublinie. Na przesłanym nagraniu do naszej redakcji widać jak kierowca autobusu linii 34 o numerze bocznym 1808 skręca w lewo z pasa do jazdy na wprost.

Piszę, ponieważ wczorajsza sytuacja jest przerażająca, kierowcy MPK łamią przepisy na potęgę. Kierowca autobusu nr 34 łamie przepisy i naraża innych uczestników ruchu i pasażerów na niebezpieczeństwo” – pisze od naszej redakcji czytelnik Paweł.

Przypomnijmy, że za złamanie znaku F-10 (oznaczającego kierunki na pasach ruchu – przyp. red.) grozi mandat w wynosi 250 zł i pięć punktów karnych.

Nagranie5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Pan Paweł konfident. Może ktoś pokaże filmiki, jak przestrzega przepisy sam pan p.?

  2. Standard. Kilka dni temu była świadkiem dokladnie takiej samej sytuacji na ulicy Jana Pawła. Stojąc na środkowym pasie skręcił w lewo zaraz przed samochodem ktory właśnie ruszał… A przed tym wyczynem stal blokując srodkowy pas bo było zielone światło.

  3. Jak się nie wpuszcza autobusów przed siebie to takie rzeczy muszą robić… 34 jechał z Wolskiej, nie mógł zjechać na pas do lewoskrętu bo korek i inne ważniejsze pojazdy mu nie pozwalały, to dojechał do końca i skręcił. Tylko inni winni, a o sobie nikt nie pomyśli…

  4. Czytelnik Paweł napisał „kierowcy MPK łamią przepisy na potęgę” i na dowód zamieścił nagranie autobusu, który nie należy do MPK.
    Ciekawe czy jakiś Paweł poczułby się dotknięty, gdybym ja napisał np „Pawły to debile” i na dowód dołączył zdjęcie głupawego Zenka?

  5. Paweł typowy frajer i spoleczniak !!! Ty za to nigdy nie przekroczyłeś prędkości nigdy nie skreciles z pasa innego niż do tego przeznaczony aaaa iii zawsze staje na stopie i nie daj Boże bez zatrzymywania na zielonej strzałce !!! Puknij się w lep pajacu