Nielegalny hazard w Biłgoraju

Nielegalny hazard w Biłgoraju
Fot. IAS w Lublinie

Funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego ujawnili 2 nielegalne salony gier w Biłgoraju, gdzie zabezpieczyli 6 automatów. Zatrzymano 6 graczy i 1 osobę z obsługi. Zabezpieczono też gotówkę.

Nielegalne gry hazardowe w Biłgoraju

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej uzyskali informacje, że w dwóch miejscach na terenie Biłgoraja mogą być prowadzone nielegalne gry hazardowe. W czasie prowadzonych czynności potwierdzili, że lokale otwarte są całą dobę oraz pojawiają się w nich osoby trzecie, głównie w godzinach popołudniowych i nocnych.

Nielegalny hazard w Biłgoraju
Fot. IAS w Lublinie

3 automaty w pierwszym punkcie

26 czerwca 2023 r. funkcjonariusze weszli do pierwszego miejsca, gdzie znaleźli 3 automaty. Przeprowadzone przez biegłego gry kontrolne potwierdziły, że są to urządzenia służące do gier hazardowych. W lokalu znajdowało się 6 osób, którym postawiono zarzut udziału w grach o charakterze hazardowym.

Nielegalny hazard w Biłgoraju
Fot. IAS w Lublinie

Drugi wytypowany punkt

Tego samego dnia w drugim wytypowanym punkcie, funkcjonariusze znaleźli kolejne 3 urządzenia. W środku znajdowała się 1 osoba z obsługi. Była pod wpływem środków odurzających. Postawiono jej zarzut organizowania gier hazardowych. W lokalach zabezpieczono też gotówkę służącą do wypłat wygranych na automatach – 19 445 zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.