Nielegalny hazard odjechał na ciężarówce. Automaty przy ul. Abramowickiej zamknięte. Wideo z akcji

cały kontener automatów
Akcja KAS - załadunek kontenera

Funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego zatrzymali 3 nielegalne automaty przy ulicy Abramowickiej w Lublinie. Zabezpieczyli też kontener, w którym były prowadzone gry.

Automaty i cały kontener pojechały na ciężarówce

Funcjonariusze lubelskiej KAS przy wsparciu policji z KMP Lublin w dniu 21.07.2023 weszli do kontenera, w którym miały odbywać się gry hazardowe.

Kontener hazardowy Abramowicka
Akcja KAS – załadunek kontenera

Na miejscu zabezpieczono 3 urządzenia. Biegły potwierdził, że automaty służą do gier o charakterze hazardowym. Po ich otwarciu funkcjonariusze zabezpieczyli 6760 zł.

Jako dowód w sprawie zatrzymany został cały kontener, a także kilka kamer, router, videofon i karty sim. Sprawę prowadzi Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lublinie.

Zabezpieczone pieniądze przez KAS
Zabezpieczone pieniądze KAS

Dziwny biały proszek w automatach

W jednym z urządzeń ujawniono rozsypany biały proszek nieznajomego pochodzenia, który został zabezpieczony przez techników kryminalistycznych do dalszych badań.

Wideo z akcji KAS

Kas zajmuje automaty w Lublinie
KAS – działania operacyjne
KAS - akcja ul. Abramowicka
KAS – kontrola salonu gier, przy u. Abramowickiej
automat do gier
Nielegalne automaty do gier KAS

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.