Nielegalne reklamy szpecą centrum Lublina. Porządek z nimi robi menadżer Śródmieścia

21768689 1121627191300624 3196259493684430094 o

Śródmieście ma być czyste od szpecących i nielegalnych reklam. Takie zadanie postawił sobie menadżer Śródmieścia – Marek Poznański. W poniedziałek odbyła się już czwarta akcja sprzątania.

 

– We współpracy z Zarządem Dróg i Mostów w Lublinie konsekwentnie sprzątamy to, co jest nielegalnie postawione w pasie drogowym, tak aby centrum miasta było wolne od zbędnej i szpecącej reklam – mówi Marek Poznański, menadżer Śródmieścia Lublina.

 

W poniedziałek (25 września) odbyła się już czwarta edycja sprzątania. Usunięte zostały nielegalne ustawione reklamy m.in. banery, windery czy tzw. „potykacze”. – Chcemy, żeby miasto było czyste i ładne, tak aby Lublin był dobrym przykładem estetyki reklamy w naszym kraju – dodaje Poznański.

 

Nielegalnie postawione reklamy są rekwirowane przez pracowników Urzędu Miasta Lublin i Zarządu Dróg i Mostów w Lublin. Ich właściciele – przedsiębiorcy, którzy łamią tym prawo, nie są karani. Jednak wkrótce może się to zmienić.

 

Kim jest Marek Poznański? Przeczytać możesz o nim tutaj – Śródmieście Lublina ma swojego menadżera

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.