Nielegalne automaty do gier hazardowych w Lublinie i Świdniku

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Krajowa Administracja Skarbowa

Kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych zostały zarekwirowane w Lublinie i Świdniku przez funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej z Lublina.

We wtorek (05.02) oraz dwa dni wcześniej – w niedzielę (03.02) funkcjonariusze Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku z Lublina skontrolowali dwa lokale, w których, jak się okazało, organizowany był nielegalny hazard.

Jeden lokal mieścił się w Świdniku, kolejny w Lublinie. W obu przypadkach dostęp do „jaskini hazardu” był utrudniony – na zewnątrz zamontowane były kamery monitoringu, drzwi były zamknięte od środka, a dodatkowo obsługa weryfikowała osoby próbujące dostać się do lokali.

Mimo przeszkód funkcjonariuszom udało się przeprowadzić kontrole, w trakcie których zabezpieczyli nie tylko 7 „jednorękich bandytów”, ale również tablet służący do urządzania gier przez internet.

Funkcjonariusze zabezpieczyli również służącą do wypłaty wygranych gotówkę w kwocie blisko 2,8 tys. złotych oraz klucze do obsługi urządzeń.

„Osoby z obsługi lokali twierdziły, że nic nie wiedzą o prowadzonej tam nielegalnej działalności, a w lokalu są na chwilowym zastępstwie” – czytamy w komunikacie Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.

Od początku roku funkcjonariusze celno-skarbowi z Lublina zarekwirowali na terenie Lublina i okolicznych miejscowości już 41 nielegalnie działających urządzeń do gier hazardowych.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Takich punktów jest znacznie więcej i dziwię się ludziom, że opłaca się im w to bawić. Teraz przecież totalizator ma maszyny w całej Polsce przejazdem w wawie na targowej byłem i wizualnie lepiej takie punkty wyglądają niż te małe punkciki