Nielegalna uprawa konopi indyjskich. Krzaki rosły w pobliżu cmentarza

Plantacja marihuany w pobliżu cmentarza w gminie Mircze | fot. KPP Hrubieszów

Ponad 700 krzaków konopi indyjskich ujawnili hrubieszowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami KAS. Nielegalna plantacja rosła nieopodal starego cmentarza na terenie gminy Mircze.

Hrubieszowscy kryminalni pozyskali informację, że na terenie gminy Mircze (powiat hrubieszowski) może znajdować się nielegalna plantacja marihuany. Aby to sprawdzić, mundurowi wybrali się tam wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej.

Na polu uprawnym pomiędzy inną roślinnością mundurowi ujawnili krzaki konopi indyjskich. Funkcjonariusze zlikwidowali nielegalną plantację, która znajdowała się w okolicy starego cmentarza na terenie gminy Mircze.

Mundurowi zabezpieczyli łącznie ponad 700 krzaków konopi. Nielegalna plantacja została zlikwidowana. Policjanci są na tropie właściciela nielegalnej plantacji.

Właścicielowi plantacji grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Plantacja marihuany w pobliżu cmentarza w gminie Mircze | fot. KPP Hrubieszów


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.