Niefortunne parkowanie. 22-latka wjechała audi w witrynę stacji paliw

22-latka wjechała w budynek stacji paliw w Puławach
22-latka wjechała w budynek stacji paliw w Puławach | fot. KPP Puławy

Parkowanie samochodu to jedna z bardziej stresujących czynności w życiu. Przekonała się o tym 22-latka, która za kierownicą audi podczas manewru parkowania wjechała w witrynę stacji paliw.

Wjechała w stację paliw

Do zdarzenia doszło we wtorek (16.11) na terenie jednej ze stacji paliw w Puławach. 22-latka z Puław, chcąc zaparkować samochód pod ścianą stacji, zamiast zatrzymać pojazd, wjechała w budynek – w szklaną witrynę stacji, powodując jej uszkodzenie.

Badanie wykazało, że była trzeźwa. Młoda kobieta była bardzo zdenerwowana całą sytuacją. Zarówno jej, jak i obsłudze stacji nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji, 22-latka została ukarana mandatem karnym.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.