Niedziela handlowa w Felicity

Niedziela handlowa 29 sierpnia w Felicity Lublin
Niedziela handlowa 29 sierpnia w Felicity Lublin | mat. prasowe

Felicity zaprasza w najbliższą niedzielę handlową, 29 sierpnia na rodzinne zakupy. To już ostatnia szansa by skorzystać z letnich wyprzedaży i zdążyć z wyprawką szkolną przed pierwszym dzwonkiem!

Felicity otwarte 29 sierpnia

29 sierpnia to nie tylko ostatnia, przed grudniowymi, niedziela handlowa (najbliższe niedziele handlowe będą dopiero 12 i 19 grudnia), ale także gorący czas przygotowań na powrót do szkoły.

W najbliższy weekend galeria powita klientów, którzy będą chcieli wykorzystać czas letnich wyprzedaży i zrobić zakupy w rekordowo niskich cenach.

Będzie to już ostatni moment by skorzystać z rabatów i wyjątkowych okazji przygotowanych przez Felicity. Od września w sklepach zaczną pojawiać się w kolekcje jesienno-zimowe na sezon 2021/22.

Szczegóły na stronie internetowej www.felicity-lublin.pl.

Niedziela handlowa 29 sierpnia w Felicity Lublin
Niedziela handlowa 29 sierpnia w Felicity Lublin | mat. prasowe

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.