Niedrzwica Duża: Łupem złodziei sklepu padła gotówka oraz alkohol. Kto rozpoznaje sprawców?

materiały policji

Łupem złodziei padła gotówka oraz alkohol. Wizerunki sprawców zarejestrowała sklepowa kamera.

W dniu 16 czerwca nieznani mężczyźni weszli do sklepu. Następnie dostali się do zaplecza. Łupem sprawców padła większa ilość gotówki, bony sklepowe oraz butelka alkoholu.

Jak ustalili policjanci z komisariatu w Bełżycach, sprawcami byli trzej mężczyźni. Tego dnia  byli w sklepie w godzinach pomiędzy 15:10 a 15:25, jednak nie robili zakupów. Po kradzieży najprawdopodobniej wsiedli do zaparkowanego pod sklepem pojazdu i odjechali.

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyzn widniejących na publikowanych zdjęciach, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Bełżycach przy ul. Lubelskiej 82 lub pod nr tel. 81 5161310/997.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.