Niedoszły samobójca chciał skoczyć do rzeki. Młody mężczyzna był nietrzeźwy

Rzeka Bystrzyca | fot. Dominik Wąsik

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Lublinie uratował zdesperowanego 23-latka. Mężczyzna cierpiący na problemy psychiczne zamierzał popełnić samobójstwo, skacząc do rzeki pod wpływem alkoholu.

Desperat chciał skoczyć do rzeki

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę w Lublinie. Około godz. 2 w nocy dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Lublinie otrzymał zgłoszenie o możliwej próbie samobójczej. Do komendy zadzwoniła zaniepokojona matka 23-letniego studenta z Ostrowca Świętokrzyskiego. Kobieta oświadczyła, że jej syn, który ma problemy psychiczne, jest nad rzeką i zamierza popełnić samobójstwo.

Policjanci od razu po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli czynności poszukiwawcze. Jednocześnie dyżurny podjął próby skontaktowania się z 23-latkiem.

Mężczyzna początkowo nie odbierał telefonu, jednak po chwili udało się nawiązać połączenie. Funkcjonariusz uzyskał informację na temat dokładnego miejsca, w którym znajduje się zdesperowany mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego.

Gdy to się udało zaczął nakłaniać 23-latka, by oddalił się od Bystrzycy i podszedł w okolicę pobliskiego hotelu. Tam czekali już na niego funkcjonariusze. Mężczyzna był nietrzeźwy i wymagał pomocy lekarzy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.