Nie zauważyła, że potrąciła rowerzystkę. Ciągnęła ją przez kilkanaście metrów

potrącenie rowerzystki

Rowerzystka dostała się pod koła samochodu, który ciągnął ją przez kilkanaście metrów. Z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala.

 

Do wypadku doszło wczoraj przed południem w Białej Podlaskiej. Z ustaleń policjantów wynika, że tuż przed zdarzeniem rowerzystka poruszała się ul. Łomaską korzystając z chodnika. Zbliżając się do wyjazdu ze stacji paliw, kobieta zsiadła z roweru, aby przejść przed samochodami oczekującymi na wjazd na ul. Łomaską.

 

W momencie, gdy 67-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej przechodziła przed samochodem marki Land Rover, została potrącona przez ten pojazd, który akurat wjeżdżał na ul. Łomaską.

 

Niczego nie świadoma 43-latka, która kierowała Land Roverem została powiadomiona przez innych kierowców, że coś się stało. Jak się okazało, rowerzystka dostała się pod koła samochodu, który ciągnął ją przez kilkanaście metrów.

 

W chwili zdarzenia kobieta była trzeźwa. Stwierdziła, że nie zauważyła poszkodowanej, próbując włączyć się do ruchu na ul. Łomaskiej. W wyniku potrącenia rowerzystka doznała licznych złamań i trafiła do miejscowego szpitala.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ale głupią zgrywa nie zauważyć że przejechała rowerzystkę tej osobie proszę odebrać prawo jazdy powód nie bezpieczna.