Nie zamontował tablic rejestracyjnych, a przednie szyby były zbyt mocno przyciemnione

68 163821
Nie zamontował przedniej tablicy rejestracyjnej, a przednie szyby były zbyt mocno przyciemnione | fot. KMP Lublin

Policjanci przeprowadzili wzmożone działania na terenie Lublina pod kryptonimem „SPEED”. Ich celem było ujawnianie i eliminowanie z ruchu kierujących, którzy w rażący sposób naruszają przepisy ruchu drogowego.

W piątek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie przeprowadzili wzmożone działania na terenie Lublina pod kryptonimem „SPEED”. Celem działań było ujawnianie i eliminowanie z ruchu kierujących, którzy w rażący sposób naruszają przepisy ruchu drogowego.

W trakcie działań policjanci przeprowadzili kilkadziesiąt kontroli pojazdów. Mundurowi ujawnili blisko 90 wykroczeń, które w większości przypadkach dotyczyły przekroczenia dozwolonej prędkości. Dodatkowo mundurowi zatrzymali 7 dowodów rejestracyjnych ze względu na zły stan techniczny auta.

Jednym z zatrzymanych do kontroli pojazdów było BMW. Kierujący poruszał się al. Witosa z całkowicie oklejonymi folią szybami, bez tablic rejestracyjnych oraz nalepki legalizacyjnej” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Mężczyzna, chcąc kontynuować jazdę, w obecności policjantów usunął nieprawidłowości. Gdy z przednich szyb zniknęła folia, a tablica rejestracyjna i nalepka legalizacyjna znalazły się na właściwym miejscu, 32-latek ruszył w dalszą podróż.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Skąd się tacy biorą?
    Jak można nie wiedzieć co jest potrzebne aby móc jeździć po drogach publicznych?

  2. Przecież to auto jest pozbawione katalizatorów i ma pełny przelotowy wydech.
    Jeździ, ryczy, strzela z wydechu i truje środowisko…
    Jakaś słaba ta kontrola….

  3. Do Murzyna – wsadź se korek w du-e i próbuj pier-nąć zazdrosna fujaro

  4. widziałem tą bete w końskowoli kozak furka sam bym sobie pośmigał