Nie udzielił pierwszeństwa na skrzyżowaniu. Kierowca skutera zginął na miejscu

68 150404
Śmiertelny wypadek w Radzyniu Podlaskim | fot. KPP Radzyń Podlaski

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu było przyczyną niedzielnego tragicznego wypadku w Radzyniu Podlaskim. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca skutera.

Do wypadku doszło w niedzielę po godz. 17 na skrzyżowaniu ul. Brzostówieckiej z drogą krajową nr 19 w Radzyniu Podlaskim. Doszło tam do zderzenia skutera z samochodem dostawczym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem marki Romet, 41-letni mieszkaniec gm. Ulan Majorat nie udzielił pierwszeństwa przejazdu dla samochodu marki Iveco, który był w ruchu. Samochodem dostawczym kierował 52-latek z gm. Wohyń.

68 150405
Śmiertelny wypadek w Radzyniu Podlaskim | fot. KPP Radzyń Podlaski

W wyniku wypadku kierujący motorowerem doznał śmiertelnych obrażeń ciała i zmarł na miejscu. Kierujący iveco był trzeźwy, natomiast od kierującego jednośladem została pobrana krew do badań.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ale to nie jest spotted Radzyń tylko Lublin. Więc trochę nie w temacie. Raczej.