Nie tylko psy i koty. W niedzielę dzień otwarty w schronisku przy ul. Metalurgicznej

Schronisko dla zwierząt
Schronisko dla zwierząt | fot. pixabay

W niedzielę (3.10) Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie zaprasza na dzień otwarty. Wydarzenie będzie okazją do promocji adopcji czworonogów i działalności schroniska.

Dzień otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

Podczas wydarzenia odbędzie się prezentacja podopiecznych schroniska. Uczestnicy będą mogli odwiedzić każde z przebywających w schronisku zwierząt oraz skorzystać z dostępnych konsultacji i porad. W programie wydarzenia przewidziano również prelekcję zoopsychologa Dariusza Ornala zatytułowaną „Wielogatunkowa rodzina”.

Ponadto w ramach dnia otwartego schroniska zaplanowano także konkursy i zabawy dla dzieci oraz koncert „Młodzi muzycy futrzastym przyjaciołom” w wykonaniu uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia imienia Rodziny Wiłkomirskich w Świdniku. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Katarzyna Bujakiewicz.

Aktualnie w prowadzonym przez miasto Lublin Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Metalurgicznej przebywa około 500 zwierząt – psów, kotów oraz zwierząt egzotycznych. Każdy, kto zdecyduje się przygarnąć psa lub kota otrzyma podstawowe wyposażenie dla swojego pupila, m.in. miskę na wodę, miskę na karmę, obrożę, smycz.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.