„Nie tankuj w poniedziałek 26 listopada”. Kierowcy przeciwko podwyżkom cen paliw

Stacja benzynowa | fot. shutterstock

„Poniedziałek 26 listopada nie tankujemy na żadnej stacji paliw, kto musi tankować niech to zrobi w niedziele 25 listopada.” Internauci chcą wyrazić swój sprzeciw wobec rosnących cen paliw.

Na pomysł protestu wpadli członkowie Stargardzkiego Klubu Motoryzacyjnego. Opublikowali oni na swojej stronie komunikat, w którym apelują do kierowców by nie tankowali na stacjach benzynowych w poniedziałek 26 listopada.

Duża Akcja Protestacyjna przeciwko podwyżkom cen paliw. Poniedziałek 26.11. nie tankujemy na żadnej stacji benzynowej, kto musi tankować niech to zrobi w niedziele 25.11. Wyślij dalej tę Akcję Protestacyjną do wszystkich swoich kontaktów zaprotestujmy przeciwko dalszym podwyżkom.” – czytamy.

Celem akcji jest pokazanie decydentom, że cena za litr paliwa nie może stale rosnąć. Zmotoryzowani są zaniepokojeni, zwłaszcza, że w ubiegłym miesiącu cena za diesla wzrosła o 24 gr. Tym samym zwiększyła się dysproporcja między Pb95 a ON.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.